FOSSİL SAATLER

fossil

Fossil saatleri tasarımları ile Dünyaca ünlü bir saat markasıdır. Fossil ayrıca en çok bilinen saat markaları içinde saat tasarımları yapmaktadır. Sıralarsak Adidas , Emporio Armani, Marc Jacobs, Burberry ,DKNY , Diesel ve Armani Exchange gibi Dünyaca ünlü saat ve aksesuar firmalarına saat tasarımları yapmaya halen devam etmektedir. Özellikle bu sezeon Karl Lagerfeld Fossil için tasarladığı saatlerle Fossil markasının adını daha fazla duyurmuş ve yaza damgasını bu saatler şu anda vurmuş durumdadır.

Fossil saat markası çeşitli modeller ve tasarımlarla adını sıkça duyduğumuz bir saat markasıdır. Fossil markasının saatlerinin bayan ve erkekler için çok çeşitli modelleri bulunmaktadır. Fossil markasına ait erkek, kadın ve unisex saatler görmek mümkün. Saat modelleri arasında günlük kullanım için üretilen spor tasarımlardan daha klasik modellere pek çok ürünü bir arada görmek mümkün.

Erkek modelleri arasında deri kayışlı ve silikon kayışlı saatler, çelik kordonlu saatler bu yaz ön plana çıkmaktadır. Ürün ile bir bütün olarak üretilen kayış renkleri genelde kahve ve siyah ağırlıklıdır. Bu sezon ise genelde siyah ve beyaz renkler daha fazla bulunmaktadır.

Saat modelleri arasında, baklava modelinde silikon ve plastikten imal ve metal kayışlı modellerde mevcuttur. Fossil markasına ait metal kayışlar her zaman klasik tarzını koruyarak çizgisini sürdüren saatler arasında yerini almaktadır. Bayan saat modellerinde ise, son sezon oldukça moda olan baklavalı kayış kullanılarak üretilen yuvarlak ve büyük tasarımları görmek mümkündür. Saat modelleri arasında küçük kadranlı ürünler de mevcuttur. Markanın kadranı küçük saat modelleri genelde metal kayışlarla kombin edilmiştir. Hem kadınların hem de erkeklerin rahatça kullanabileceği saat modelleri olan unisex saatler de markada yer almaktadır.

Saat markaları, çeşitleri ve modelleri açısından sayamayacağımız kadar çoktur. Çeşit çeşit markanın her biri kendi tasarım ve modellerini üretmektedir. Tarzlar ve ürün çeşitleri modelden modele, üretimden üretime göre değişmektedir. Markaların modelleri kadın, erkek ve çocuklar için değişik renk ve tasarımlarla oluşturularak satışa çıkartılmaktadır. En çok bilinen markalar arasında Fossil ürünlerinin saatleri de bulunmaktadır. Değişik tasarımlarla satışa çıkartılan markanın modellerini saatçilerde görmek mümkündür. Ayrıca, markanın ürünleri online  internet satış sitelerinde de uygun koşul ve kampanyalarla satılmaktadır.

Size, tarzınıza ve kıyafetlerinize uygun saat çeşitleri online saat mağazasında. Sadece Fossil marka değil tüm orjinal saatler bu saat mağazasında. İndirimli fiyatları ve geniş ürün yelpazesi ile online saat mağazası hizmetinizdedir.

fossil erkek saat fossilbayan saat fossilsaat

Cevap Yaz